تبلیغات
قوانین و مقررات
 1. "مادیشا" تابع تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. عضویت در این سایت به منزله قبولی تمامی قوانین و اطلاع کامل کاربر از شرایط و قوانین حاکم بر سایت می باشد. مسئولیت نقض حقوق کاربران در قوانین ذکر شده مانند تکثیر و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران به عهده کاربران می باشد.
 3. هر گونه توهین و افترا به مقامات، نهاد ها و سازمان های حاکمیتی، عمومی و نشر اکاذیب ممنوع می باشد.
 4. نشر هر گونه اطلاعات محرمانه کشوری و مطالب سیاسی و غیر اخلاقی در این سایت مجاز نمی باشد.
 5. مسئولیت درج هر گونه مطالب بدون مجوز که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص دیگری است به عهده کاربر می باشد.
 6. کاربر به کسی اطلاق می گردد که دارای شرکت حقیقی یا حقوقی در خصوص تولید، خدمات توزیعی و ... در صنعت کسب و کار باشد. کاربر باید دارای مدرک هویتی قابل ارائه از مراجع ذیصلاح باشد.
 7. کاربر مجاز به ثبت کالا و یا خدمات مجاز و قانونی در کشور بوده و از ثبت کالاهایی همچون اسلحه، مواد مخدر، مشروبات الکلی و سایر اقلام ممنوعه باید بپرهیزد.
 8. اطلاعات وارد شده توسط کاربر درباره خدمات و یا صنایع مورد نظر خویش در راستای اطلاع رسانی درست در سایت به معرض نمایش در خواهد آمد، ولی در صورتی که به هر دلیل اطلاعات توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد "مادیشا" مسئولتی در قبال آن نخواهد داشت.
 9. کاربر مسئول حفظ نام کاربری و کلمه عبور می باشد و تمامی مسئولیت فعالیت هایی تحت عنوان حساب کاربری انجام می گیرد به عهده ایشان می باشد و سایت "مادیشا" هیچ مسئولتی در این قبال نخواهد داشت.
 10. تمامی مطالب و تصاویری که توسط کاربر بر روی سایت قرار می گیرد از طرف سایت مورد کنترل قرار گرفته و پس از تایید به حالت نمایش در خواهد آمد.
 11. در صورتی که کاربر از قوانین و ضوابط سایت پیروی نکند این حق برای "مادیشا" محفوظ می باشد که از جانب خود عضویت ایشان را تا برطرف شدن مشکل منقضی نماید.
 12. روش های ارتباط با کارشناسان "مادیشا" در قسمت ارتباط با ما توضیح داده شد و تنها از آن طریق کاربران می توانند ارتباط صحیح و درستی داشته باشند.
 13. تمامی سفارشات و اطلاعات وارده در سایت حداکثر در 24 ساعت کاری مورد تایید کارشناسان "مادیشا" و در سایت قرار داده خواهد شد و از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه به ایشان اطلاع داده خواهد شد.
 14. وب سایت "مادیشا" امید بر این دارد که با کمک شما کاربران گرامی بتواند رونق به بازار کسب و کار کشور عزیزمان ایران ببخشد و تمام تلاش خود را در این زمینه خواهد نمود.

 

درباره مادیشا تماس با ما قوانین و مقررات ارسال شکایات همکاری با ما